UAB „Amber Cargo“ savo aktyvią veiklą pradėjo dar 1995 metais. Pradėjusi vežti krovinius vos keliais savo vilkikais, dabar kompanija užima reikšmingą vietą krovinių gabenimo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje bei NVS šalyse. Sėkmingai vystoma paslaugų apimtis, nuolatinės investicijos į automobilių parką ir naujausias technologijas, kompetentinga ir didėjanti darbuotojų komanda leido mums tapti patikimu partneriu kiekvienam savo užsakovui.

 

Kodėl verta mus rinktis kaip patikimus partnerius?

  • Daugiau nei 20 metų veiklos patirtis leidžia mums teikti kokybiškas paslaugas, kurių pagalba susikūrėme tvirtus ryšius su užsienio bei Lietuvos užsakovais, susiformavom patikimų maršrutų tinklą bei išplėtėme savo paslaugų apimtis;
  • Visada maksimaliai atsižvelgiame į kliento lūkesčius ir tai darome už pačią optimaliausią kainą;
  • Investicijos į profesionalų komandą - stengiamės sudaryti pačias palankausiausias sąlygas mūsų darbuotojams augti ir tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje: skatiname savo darbuotojus dalyvauti mokymuose, konferencijose, parodose, gyvai bendrauti su visais, o ypač užsienio, užsakovais, organizuojame komados formavimo renginius.
  • Ekonomiškas ir saugus vairavimas – nuolat rūpinamės mūsų vairuotojų vairavimo kokybe, todėl vyksta postovūs ne tik vidiniai, bet ir išoriniai kompetencijos kėlimo mokymai.
  • Investicijos į transportą – kas 3 metus pilnai atnaujiname savo automobilių parką pačiais naujausiais VOLVO FH vilkikais. Šiuo metu visi mūsų vilkikai atitinka tik Euro 6  emisijos standartą.
  • Investicijos į naujausias technologijas ir saugumą – kiekviename vilkike turime įmontuotas ne tik navigacines bei pozicionavimo sistemas, bet esame įsidiegę ir inovatyvias apsaugos priemones: vaizdo stebėjimo ir įrašymo įrangą bei modernius signalizacijos (galinių durų, bakų) daviklius.